פרויקטים לשיווק בשלב שני

פרויקטים לשיווק בשלב שני

בתום שיווק הפרויקטים לשייוק מיידי, תחל החברה בתכנון פרויקטים נוספים לפיתוח ולשיווק. להלן הפירוט:

1. אולמות הרוטרי
מבנה צלבני בעל קמרונות מרשימים, מצוי במיקום מרכזי מול הנמל הפיזני ומדרום לחאן אל-עומדאן
המבנה מיועד לפונקציה מסחרית. ניתן לניצל את אזור הקמרונות בשני מפלסים ולאפשר מעבר לציבור בין הסמטה מכיכר פיזה מצפון לעבר רח' צלאח בצרי.

2. העוגן הדרומי - מתחם תיירותי יוחנן הקדוש
המתחם מצוי בצלע רב-צירית מצפון לטיילת החומות, בין הנמל הפיזאני במזרח לכנסיית יוחנן הקדוש ממערב. שטחו כ-1,000 מ"ר, והוא מצוי בנקודה מרכזית מבחינה תיירותית הצופה על הים מצפון. הודות למיקומו ואופיו, המתחם מיועד באופן טבעי לשמש כמתחם תיירות, שיכלול מלונית ושטח מסחרי.  

3. בורג' אל-קוריים
בפינה הצפון-מערבית של העיר מצוי המבוצר שבמגדלי "חומת הים" - בורג' אל-קוריים. גובהו 11 מטר מעל פני הים ושטחו כ-730 מ"ר. מהבורג' נצפה נוף יפה: לצפון, לעבר ראש  הנקרה, ודרומה - לאורך החומה ורכס הכרמל. הודות למיקומו האסטרטגי והנוף הניבט ממנו מיועד האתר לשמש לייעוד תיירותי, כגון מסעדה, מקום כינוסים וכיו"ב.  

4. אתר 54
מבנה קמרונות צלבני מדרום לבזאר המקורה. המבנה בחלקו תת-קרקעי, והגג פנוי.
הודות לחללים המרשימים והנגישות הנוחה, ניתן לייעד את המבנה לצורכי מסחר ותיירות. כ- 1,000 מ"ר+ גג.

5. מבנה בית הבד (מפעל הזיתים והסבון לשעבר)
מצוי בקומת הקרקע של ארמון, המיועד לשמש כמלונית בשילוב הקומה העליונה של בית ויצ"ו. שטח קומת הקרקע של בית הבד כ-600  מ"ר, והקמרונות המרשימים בו יוצרים תשעה חללים. ייעודים אפשריים: מסחר, מסעדה ולובי למלונית שמעליו. מיועד כמרתף ליין. 

6. מלון הלגונה
שטח פתוח ופנוי באזור הדרום-מערבי של העיר. לאזור זה הוכן תיק פרויקט, המציע בניית מלון של כ-170 חדר וחניה תת-קרקעית. בעבר שימש כמבצר של הטמפלרים. בתקופה הצלבנית ניתן לראות עדיין שרידים הוא יושב. על סלע והכוכים שעדיין עומדים בחוף שימשו כחדרי משמר. בתכנית המתאר החדשה יש להגיש ת.ב.ע נקודתית ותכנון מיוחד.  


عودة إلى أعلى الصفحة