מלון האפנדי

מלון האפנדי

מלון האפנדי שוכן בסמוך לסמטאותיה הציוריות של עכו העתיקה, ומשקיף אל חומותיה ולעבר הים. המלון מורכב משני מבנים עתיקים, האוצרים בין כותליהם מאות שנות חיים, אשר שוחזרו בקפדנות והפכו למלון בוטיק יחיד במינו.

מלון הבוטיק הוא פרי חזונו של אורי ירמיאס, ממסעדת "אורי בורי". במקום נערכה עבודת שימור ושחזור מורכבת ומקצועית אשר נעשתה בפיקוח רשות העתיקות. מחשבה רבה על כל פרט ופרט הושקעו במקום. אמני שימור הוטסו במיוחד מאיטליה לעסוק במלאכה והתוצאה עוצרת נשימה ביופייה.
 
שניים עשר חדרי המלון מרוהטים ומצוידים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לכל אחד מהם אופי וצביון ייחודי. לחלקם תקרות מצוירות ולחלקם תקרות עץ משומרות. ממרבית החלונות נשקף הים, והיתר צופים אל העיר העתיקה ואל הרי הגליל המערבי.

במלון חדר טיפולי ספא זוגי וחמאם טורקי מקורי בן 400 שנה, אשר שומר במלואו. מרתף היינות של המלון, מן התקופה הצלבנית, שוחזר ושופץ אף הוא, ובו נבנה בר יין אינטימי.

מלון הבוטיק הייחודי מצליח ללכוד את האור המיוחד, את אוויר הים, את העוצמה האצורה באבנים העתיקות ואת הנוף המרהיב. התוצאה עולה על כל דמיון. תמהיל מושלם של עבר, הווה ועתיד. מקום שכולו אווירה, סגנון, שלווה, ואינטימיות.

  

צרו קשר

רח' לואי התשיעי, ת.ד. 2503 עכו, 24124

טלפון: 074-7299799  
פקס: 074-7299700  

דוא"ל: info@efendi.com