אתר התיירות ראש הנקרה

אתר התיירות ראש הנקרה

בפינה הצפון מערבית של ישראל, בנקודה היחידה בה נפגש הים עם ההר, נמצא אתר התיירות הקסום של ראש הנקרה. הביקור באתר מתאים למשפחות בכל גיל ומומלץ בכל עונות השנה!

 

אז מה חדש פה? איבקנו את הסלעים, צבענו את הים בטורקיז מדהים, והוספנו אטרקציות חדשות שישדרגו את הביקור. בואו לטייל ולבלות בראש הנקרה בילוי שכולו כיף והנאה.
 

הרכבל
הרכבל שהנו התלול ביותר בעולם מוריד את המבקרים אל הנקרות הימיות. הנוף הנשקף מהרכבל במהלך הנסיעה הינו עוצר נשימה וזו רק ההתחלה...
 


הנקרות – תופעת טבע מרהיבה
מסלול הליכה בלבו של הצוק חושף את המבקרים בפני הנקרות שהן מערות ימיות. הנקרות נוצרו בעקבות שרשרת זעזועים תת קרקעיים שיצרו סדקים בסלע. מי הגשמים שירדו במשך הזמן דרך סדקים אלה וגלי הים המכים בסלע יצרו את הנקרות.
בואו וגלו לילדיכם עולם קסום של טבע מרהיב במלוא הדרו.
 


מיצג אור קולי

הים, ההר ומה שבתוכם נחשפים בפני המבקרים בסרט הסבר קל ומרתק .המיצג האורקולי מתאים לכולם.

רכבת קטנה
בשבתות הרכבת הקטנה האהודה על הילדים נוסעת על גלגלים לאורך טיילת החוף עד אכזיב וחזרה , משך הנסיעה כ- 40 דקות, הנסיעה מלווה בהדרכה. (הרכבת אינה פעילה בחורף)

אופניים בראש הנקרה
רכיבה על אופניים משפחתיים לאורך טיילת החוף והים הרוויה מפרצונים מדהימים ונופים משגעים  , הרכיבה משלבת בילוי של טבע , ספורט והרבה כייף. (ניתן לרכוש בקופה כרטיס משולב במחיר אטרקטיבי)

חדש חדש ! רכבים חשמליים בראש הנקרה
לאלו שלא בא לשרוף קלוריות ברכיבה הוספנו רכבים חשמליים, נסיעה קלה ועצמאית ברכב חשמלי לאורך מסלול טיילת החוף, בדרך נהנים מנוף ים משגע , שפני הסלע החיים בין הסלעים , כייף אמיתי אל תוותרו ! (ניתן לרכוש בקופה כרטיס משולב במחיר אטרקטיבי)

עוד באתר: מסעדת "דיינרס בראש"
מסעדת שף ישראלית הצופה אל מרחבי הים, מזנונים וחנות מזכרות..
 


בחזרה למעלה

שעות פתיחה

ימים א' – ה' ושבת, 09:00-18:00
ימי ו' עד 16:00.
בימי החורף עד 16:00

טלפון: 073-2710100
www.rosh-hanikra.com